Шеньчжень Sande Dacom Electronics Co., Ltd. була заснована в 2007 році, штаб-квартира компанії розташована в місті Шеньчжень, відомому як «місто дизайну», в даний час у компанії працює понад 500 співробітників, площа заводу складає більше 10 000 квадратних метрів, це колекція Дослідження та розробки, виробництво, продаж , Обслуговування як одне з міжнародних високотехнологічних підприємств.
У 2009 році DACOM пройшла сертифікацію системи менеджменту якості ISO9001 та сертифікацію системи екологічного менеджменту ISO14001, а всі продукти пройшли сертифікацію CE, RoHS, FCC та інші міжнародні сертифікати безпеки, а також безліч технічних патентів, а також стали членом Глобальної асоціації . . Продукція переважно охоплює бізнес-навушники Bluetooth. Спортивні навушники Bluetooth, навушники з шумопоглинанням, динамік Bluetooth та інші продукти експортуються у більш ніж 10 країн, таких як Німеччина, Великобританія, Франція. DACOM співпрацює з Philips, Harman kardon та багатьма іншими міжнародними брендами, щоб встановити довгострокову співпрацю. Ми стаємо одним з найвпливовіших виробників аудіопродукції Bluetooth на внутрішньому та міжнародному ринку.

DACOM завжди вважала наукові дослідження та розробки, інновації у дизайні основною конкурентоспроможністю бренду. Його продукція має незалежні права інтелектуальної власності. Професійна група досліджень та розробок, яка освоїть передові світові дослідження та розробки технологій та обладнання, включаючи цифрове шумозаглушення DSP/CVC, схему активного контролю шуму (ANC), схему бездротового з'єднання TWS тощо, може бути незалежною схемою досліджень, розробок та проектування. , займається розробкою нового матеріалу діафрагми, структурою конструкції нового блоку, моделюванням та виміром проектних досліджень. Вся структура команди охоплює структуру ID, розробку прес-форм, електронні технології, програмне забезпечення, акустичну інженерію тощо,