Графік роботи:

Пн Пт: 09.00 - 18.00

Субота: 11.00 - 17.00  

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Укр

Лазерні далекоміри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Лазерний далекомір — це прилад оснащений лазером, за допомогою якого можна виміряти відстань до об’єкта. Деякі моделі можуть вимірювати відстань до об’єкта у декілька кілометрів, тоді як інші розраховані на значно менші відстані, наприклад всередині приміщення. Переважна більшість лазерних далекомірів мають цифровий дисплей.

Порівняно з ультразвуковими або радіо- та мікрохвильовими частотними приладами (радар), основною перевагою методів лазерного вимірювання відстані є те, що лазерний промінь має набагато меншу довжину хвилі, що дозволяє направляти набагато більш концентрований промінь.

Лазерні далекоміри (які вимірюють великі відстані) часто містять пристрої огляду, що дозволяють користувачеві точно направити лазерний промінь на об'єкт, що цікавить. Сучасні лазерні далекоміри містять електроніку, як правило, включаючи мікропроцесор, для управління лазером, обчислення та відображення виміряної відстані, контролю та заряджання акумулятора тощо. 

Як працюють лазерні далекоміри?

Лазерні далекоміри випромінюють електромагнітні імпульси в лазерних променях через свої оптоелектронні системи. Лазерний промінь відбивається від поверхні цілі і повертається до далекоміра. Далі системи далекоміра обробляють промінь для вимірювання відстані. Система пристрою вимірює відстань, аналізуючи час руху у двох площинах на основі фазової затримки випроміненої та відбитої ЕМ-хвилі. Цей метод вимірювання використовується у фазових лазерних далекомірах.

Іншим методом вимірювання відстані на основі лазера є безпосереднє вимірювання часу проходження імпульсу від далекоміра до цілі і навпаки. Цей метод застосовується в імпульсних лазерних далекомірах. Існують також лазерні далекоміри, які виконують інтерферометричні вимірювання відстані. Це, без сумніву, найточніший і найшвидший метод вимірювання відстані, але інтерферометричні далекоміри досить дорогі і схильні до пошкоджень.

Лазерні далекоміри дозволяють проводити вимірювання як у приміщенні, так і зовні, з точністю до 1 мм на кілометр. Професійні будівельні лазерні далекоміри можуть вимірювати відстань приблизно до 150 метрів. Далекоміри, що використовуються в мисливстві, сільському господарстві, лісовому господарстві та будівництві доріг можуть вимірювати відстань до 1500 метрів. Високоточний лазерний далекомір купити можна в інтернет-маркеті https://persimon.com.ua/

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача .