Замовлення, оформлені до 15:00, ми передаємо службам доставки «Нова пошта» в той же день. Замовлення, оформлені після 15:00 — ми передаємо на наступний день.

1. Адресна доставка по Україні до дверей

Можлива кур'єрською службою «Нова пошта» як післяплатою, так і по 100% передоплаті. При відправці післяплатою одержувач додатково сплачує комісію «Нової пошти» за відправку грошей назад. Ваше замовлення буде відправлене в той же день (якщо було зроблено до 15:00). Доставка займає орієнтовно до 3 днів. Оплатити товари ви зможете за допомогою карт VISA/Mastercard онлайн на сайті при оформленні замовлення.

Мінімальна вартість доставки від 80 грн.

2. Доставка у відділення «Нової пошти»

Замовлення, оформлені до 15:00, ми передаємо службам доставки «Нова пошта» в той же день. Замовлення, оформлені після 15:00 — ми передаємо на наступний день.

3. Адресна доставка по Польщі до дверей кур'єром «InPost»

Доставка замовлень вартістю від 140 PLN після повної оплати через сайт здійснюється у курєром InPost за вказаною адресою. Доставка БЕЗКОШТОВНА. Термін доставки у Польшу: 3-7 днів.

4. Доставка у відділення та поштомати «InPost» у Польші

Доставка замовлень вартістю від 140 PLN після повної оплати через сайт здійснюється у відділення та поштомати InPost. Доставка в поштомати InPost БЕЗКОШТОВНА. Для того, щоб знайти потрібний поштомат, скористайтесь сайтом inpost.pl або картами Google: google.com.ua/maps, пошук “inpost paczkomaty”. Якщо посилку не зможуть помістити до обраного поштомату, то її доставлять до найближчого поштомату або точки видачі посилок InPost. Зазвичай, відстань не перевищує 1 км. Про це одержувача проінформують додатково. Термін доставки у Польшу: 3-7 днів.

Зателефонуйте нам, якщо у вас виникли питання і ми підберемо зручну доставку для вас.