Кількість
|
Вартість
|
||
|
Портативні акумулятори — простий спосіб лишатися на зв'язку
Часто наші смартфони не встигають за робочим ритмом власників, тому батареї надто швидко розряджаються. Оскільки бренди ще не винайшли акумулятор, котрий би тримав заряд весь день, доводиться шукати інші шляхи розв'язання подібної задачі, наприклад, обирати універсальні мобільні батареї. Ці компактні та прості у використанні девайси згодяться також і в умовах тривалого вимкнення електроенергії. За допомогою повербанка можна заживити не лише смартфон, але й інші важливі пристрої, наприклад, роутер (за наявності відповідного кабелю). Тож, якщо для вас проблема тривалості заряду батареї актуальна, магазин Persimon пропонує чудову можливість мобільну батарею купити в Україні. Вашій увазі пропонуються великий вибір універсальних повербанків, котрі підійдуть для більшості портативних пристроїв.
Як вірно вибрати універсальну мобільну батарею?
Одним із ключових параметрів при виборі повербанка є ємність батареї, котра може бути номінальною та реальною. В більшості випадків ємність батареї вказується у мАг — у таких же одиницях вказується ємність акумулятора смартфонів.
Детальніше розберемося, що таке ємність номінальна та реальна.
Отже, номінальна ємність — цей показник вимірюється, враховуючи еталонну напругу 3.7 Вольт. Це та напруга, за котрої батарея може віддавати заявлену енергоємність.
Реальна ж ємність — саме її батарея віддає конкретному гаджету, і визначити її можна лише на практиці. До прикладу, більшість смартфонів мають вхідну напругу 5 В. Оскільки напруга пов'язана з потужністю, чим вона вища, тим вище споживана потужність пристрою.
При заряджанні смартфону споживана потужність на 20% більша за еталонну, отже, повербанк віддає смартфону на 20% менше енергії.
Вхідна потужність. Розглядаючи цей параметр слід зважати на те, що швидкість заряджання залежить від потужності вхідного роз'єму USB, а також від потужності зарядного кабелю. Якщо вхідний роз'єм має потужність 100 Вт, а кабель лише 50 Вт, то заряджання відбуватиметься у 2 рази повільніше.
Популярні моделі універсальних повербанків
Якщо ви шукаєте простий в керуванні, бюджетний повербанк, доцільно обрати модель Wekome 10000 mAh. Це компактний, ергономічний зарядний пристрій, що відрізняється стильним дизайном. За допомогою цього повербанку ви зможете зарядити смартфон, навушник, розумний годинник, планшет, ігрові консолі. Два порти USB дозволяє одночасно заряджати два пристрої. Також передбачено додатковий роз'єм USB Type-C. Передню панель займає цифровий екран, на котрому дуже зручно слідкувати за зарядом акумулятора.
Baseus Bipow Digital Display 10000mAh — ще одна чудова модель компактного та елегантного повербанка. Пристрій приваблює не лише стильним зовнішнім виглядом, але й численними портами.
Корпус повербанка виготовлено з тонкого міцного пластику, котрий надійно захищає електронну начинку акумулятора. Вишуканості дизайну додають класична матова поверхня і велика глянцева вставка з рідкокристалічним дисплеєм.
Велика місткість акумулятора в 10000 мАг дозволяє поповнити заряд одразу декількох гаджетів. Повербанк підтримує технологію заряджання з потужністю 15 Вт. З такою місткістю батареї не потрібно турбуватися про те, що ви залишитеся без смартфона протягом дня.
Акумулятор сонячний — заряджання гаджетів без доступу до розетки
В сучасних реаліях важливо мати альтернативні джерела енергії, зокрема повербанки з вбудованою сонячною батареєю. Зокрема варто розглянути модель Sandberg Solar Charger 100W, котра може застосовуватися для заряджання різноманітних пристроїв.
Батарея оснащена портом Quick Charge USB-A та високопродуктивним портом USB-C, котрі дозволяють заряджати пристрої лише за присутності сонячного проміння. В комплекті додається підставка з напрямних, котра дозволить нахиляти панель до сонця під оптимальним кутом.
Консультанти магазину Persimon залюбки допоможуть обрати портативний повербанк, щоби ви завжди залишалися на звязку.