Графік роботи:

Пн Пт: 09.00 - 18.00

Субота: 11.00 - 17.00  

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Укр

Акустичні системи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Акустичні колонки - це пристрій для відтворення звуку, бувають односмугові (один широкосмуговий випромінювач, наприклад, динамічна голівка) і багатосмугові. Комп'ютерна акустика складається з акустичного оформлення і вмонтованих в нього випромінюючих голівок. У багатосмугових акустичних системах спектр звукових частот, які чує людина, за допомогою фільтрів розбивається на кілька діапазонів, які перекриваються між собою. Кожен діапазон подається на свою динамічну голівку, яка має найкращі характеристики в цьому діапазоні. Таким чином досягається найбільш якісне відтворення звукових частот (20-20 000 Гц), які чує людське вухо.

Часто застосовується в побутових умовах. Нерідко працюють у симбіозі з домашніми кінотеатрами. Завдяки продукції, процес перегляду стає більш приємним, а картинка реалістичнішою. Також вони використовуються в невеликих приватних кіностудіях. Однак, для задоволення цієї мети потрібні масивні агрегати. Нерідко трапляються на невеликих дискотеках. Щоб заощадити на придбанні дорогого спорядження — власники деяких закладів віддають перевагу компактним акустичним системам.
Перевагою є також компактність. Цей критерій основоположний для деяких категорій споживачів. Насамперед він зумовлює транспортабельність, що необхідно для тих, хто працює на виїздах. Це зазвичай ведучі або просто музиканти. Досить складно переміщати великогабаритний пристрій, а якщо переїзди повторюються неодноразово за день, і поготів.
Ще одна перевага пов'язана з об'ємним підзвученням. Хвилі можуть повністю охоплювати приміщення, створюючи відчуття повного занурення. Це зумовлено таким технічним параметром, як потужність. Показник коливається від 2 до 100 Вт. Просунуті моделі бувають потужнішими. Від відтворюваного діапазону залежить практично все, починаючи від звучання й закінчуючи звуковими відтінками. У разі неякісного апарату з'являється рипіння або скрипи. Таке спотворення негативно впливає на людський слух.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача .